KONST / Litografier / Färglitografi 14666275
nr 1466 6275
Roj Friberg
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 58/180, daterad 88. Färglitografi. Bladets mått: 52x72cm, yttermått inklusive ram: 62x82cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:59:42
6/5 22:20:42
300 kr
9/5 18:15:47
Roj Friberg
Läs mer om Roj Friberg